projektpraca.eu

Grafik Komputerowy / Pracownik Działu Marketingu

Globtrak Polska Sp. z o. o.
  • Dodano: 11 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska - Tworzenie projektów graficznych, materiałów komunikacyjnych i marketingowych, - doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby przygotowania do druku, - tworzenie wizualizacji, - umiejętność obróbki fotografii produktowej w wysokiej jakości, - współpraca z zespołem handlowym i produkcyjnym, - opracowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych, - przygotowywanie kampanii reklamowych, - zarządzanie treścią (CMS) oraz dbanie o poprawne - funkcjonowanie stron internetowych zgodnie ze standardami SEO, - współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi i innymi firmami produkującymi materiały marketingowe.

Wymagania

Wymagania - doświadczenia w projektowaniu materiałów graficznych i zdolności ilustracyjnych, - znajomości pakietu Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop), - terminowości, samodzielności i odpowiedzialności za realizowane zadania, - poczucia estetyki, - doświadczenia na podobnym stanowisku. Oferujemy - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - niezbędne narzędzia pracy, - pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, - możliwość rozwoju zawodowego, - przyjazne środowisko pracy, - motywacyjny system wynagrodzeń. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.