projektpraca.eu

Grafik komputerowy, designer

adShock.pl
  • Dodano: 16 czerwca 2020
  • Ważna do: 31 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Jesteś zabójczo kreatywny, a pomysły na piękne, olśniewające grafiki same Ci się tworzą?!
Doskonale! Potrzebujemy Ciebie! :D

Jesteśmy nowoczesną agencją marketingu internetowego o stabilnej pozycji na rynku! Działamy w branży już ponad 11 lat!
Z sukcesem realizujemy projekty dla małych, średnich, ale też dużych graczy! :)

CO BĘDZIESZ DLA NAS ROBIŁ:
- piękne grafiki!
- grafiki dla internetu (www, facebook, Ads, landing page's, newslettery)
- grafiki do druku (banery, broszury, ulotki, plakaty roll up'y)

CO DAJEMY W ZAMIAN:
- pracę w nowoczesnej, kreatywnej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- pracę w zgranym zespole, wśród specjalistów, którzy będą dla Ciebie wsparciem
- umowę o pracę lub B2B (wedle życzenia)
- atrakcyjne wynagrodzenie!
- pracę w środowisku umożliwiającym spełnienie i realizację własnych pomysłów marketingowych
- udział w szkoleniach i targach branżowych
- narzędzia do pracy
- darmowy indywidualny kurs j.angielskiego

Wymagania

IDEALNY KANDYDAT POSIADA:
- przynajmniej trzyletnie doświadczenie w projektowaniu na zewnętrzne potrzeby
- umiejętność projektowania dla internetu i do druku (DTP)
- umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy
- motywację do działania
- umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie
- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

BEZ CZEGO SIĘ NIE OBĘDZIE:
- doskonałej znajomości Adobe Photoshop, Ilustrator/Corel
ps. świetnie jeśli ogarniasz HTML/CSS