projektpraca.eu

Główny specjalista

Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach
  • Dodano: 04 marca 2021
  • Ważna do: 15 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ? Główny specjalista w Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach

Planowane zatrudnienie od 01.07.2021 r.

Główne obowiązki:

  • sporządzanie planu, koordynacja i nadzór nad realizacją zamówień publicznych;
  • sporządzanie sprawozdań z realizacji zamówień publicznych;
  • przygotowywanie dokumentacji oraz przeprowadzanie postępowań związanych
    z udzieleniem zamówień publicznych;
  • monitorowanie możliwości i warunków pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych dla realizacji zadań CKZ;
  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej o środki pochodzące ze źródeł zewnętrznych;
  • realizacja zadań w ramach projektów finansowanych ze środków zewnętrznych;
  • opracowywanie wniosków o płatności w zakresie rzeczowej realizacji projektów;
  • prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wytycznymi;
  • obsługa stron Biuletynu Informacji Publicznej CKZ w obszarze zgodnym z zakresem obowiązków;
  • nadzór i kontrola zadań związanych z kontrolą zarządczą oraz sporządzanie sprawozdań;
  • współpraca z obsługą prawną;
  • inne zadania zlecone przez pracodawcę.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie;
  • minimum 5-letni staż pracy, w tym minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych i zamówień publicznych;
  • doświadczenie w aplikowaniu o środki i realizacji projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych;
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2019, poz. 2019 ze zm.) oraz aktów wykonawczych;
  • znajomość podstawowych programów komputerowych (Word, Excel);
  • posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • spełnienie wymagań określonych w art. 6 ust. 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2019, poz. 1282).

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • obowiązkowość;
  • dobra organizacja pracy;
  • sumienność i terminowość.

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 15 marca 2021 r. (włącznie) bezpośrednio w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach,
ul. Łódzka 200, 25-655 Kielce, pok. 03 (sekretariat) lub przesłać pocztą (decyduje data wpływu), na wskazany powyżej adres z dopiskiem:

Główny specjalista w Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach
NR REF: 1/2021.

Pełna treść ogłoszenia o naborze (w tym wymagane dokumenty) znajduje się na stronie: http://ckz.kielce.eu/bip/pl/rekrutacja/pokaz/8,nabor_glowny_specjalista_w_centrum_ksztalcenia_zawodowego_w_kielcach