projektpraca.eu

Główny Księgowy

Polski Związek Bilardowy
  • Dodano: 02 sierpnia 2021
  • Ważna do: 16 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

POLSKI ZWIĄZEK BILARDOWY poszukuje odpowiedzialnej, zorganizowanej osoby, która poprowadzi księgowość stowarzyszenia kultury fizycznej na pełnych księgach.

 Zakres obowiązków

- Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości.

- Sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK.

- Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamkniecie roku obrachunkowego, w tym współpraca z biegłym rewidentem.

- Obsługa finansowa dotacji.

- Reprezentowanie firmy wobec Urzędów Państwowych i innych instytucji ( ZUS, US, Bank, Ministerstwa, itp.).

- Nadzór nad dokumentami finansowo-księgowymi.

- Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, w tym nadzór nad należnościami i rozrachunkami z kontrahentami.

- Realizacja płatności.

- Nadzór nad środkami trwałymi.

- Sporządzanie listy płac  oraz dokonywanie zgłoszeń i wyrejestrowań pracowników oraz sporządzanie deklaracji rozliczeniowych za pośrednictwem programu ?Płatnik?.

-  Współpraca z Zarządem.

Oferujemy: stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,  szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój zawodowy,

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o składanie aplikacji CV / z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej/oraz listem motywacyjnym wyłącznie drogą mailową na adres sekretarz@bilard-sport.pl  do dnia 23 sierpnia 2021r. z dopiskiem ?rekrutacja?

 wraz z klauzulą:

 ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 /.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami, celem zaproszenia na rozmowę. Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną powiadomieni o terminie dalszego postępowania naborowego.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe o specjalności ekonomia, finanse, rachunkowość;

- Posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych.

- Znajomość pakietu Office, programu ZUS PŁATNIK, mile widziana znajomość systemu księgowego FK.

- Dokładność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy. - Umiejętność pracy w zespole.