projektpraca.eu

Główny księgowy

Firma produkcyjna
  • Dodano: 08 lipca 2020
  • Ważna do: 17 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna zatrudni główną księgową z aktualnymi uprawnieniami głównego księgowego.

Miejsce pracy: ul. Fabryczna 5, 26-130 Suchedniów

Zakres obowiązków:

prowadzanie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego, sporządzenie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości, naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych obowiązujących w specjalnej strefie ekonomicznej , wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, poprawa efektywności,

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,

CV z załączoną poniższą klauzulą* prosimy przesyłać na adres e-mail

* ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji". W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych?

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY ? ART. 13 RODO

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KB_PRO Sp. z o.o. ul. Fabryczna 5 130, 26-130 Suchedniów, KRS: 562 - pokaż numer telefonu - 2, NIP: 663 - pokaż numer telefonu - 2, REGON: 361 - pokaż numer telefonu - ,

Administrator informuje, że:

1) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym,

2) dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa ? Kodeksu pracy oraz na podstawie Pani/Pana zgody,

3) dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach ? do czasu odwołania zgody, ale nie dłużej niż 12 miesięcy od wyrażenia tejże zgody,

4) odbiorcami danych mogą być podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa oraz podmioty, z którymi administrator zawrze stosowne umowy w zakresie realizacji usług zewnętrznych wiążących się z przetwarzaniem danych osobowych (m. in. zajmujące się obsługą informatyczną administratora),

5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

6) posiada Pani/Pan prawo do wycofania zgody w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody; wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych w oparciu o tę podstawę, które nastąpiło przed jej wycofaniem; zgodę można wycofać pisząc na ww. adres e-mail lub adres pocztowy,

7) posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia danych w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody,

8) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,

9) w przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych może Pan/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pisząc na adres e-mail lub adres pocztowy.

CV można przesyłać drogą elektroniczną pod adresem: kadry@kb-pro.pl.

Więcej informacji pod numerem telefonu 600-058-242 lub na stronie www.projektpraca.eu.

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, finanse i rachunkowość), doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego, niezbędne uprawnienia do pracy na stanowisku Głównego Księgowego, znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel), praktyczna znajomość zasad księgowania, przepisów prawa podatkowego oraz dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów dotyczących specjalnych stref ekonomicznych, otwartość i komunikatywność.