projektpraca.eu

Główny księgowy

Świętokrzyski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. w Kielcach
  • Dodano: 28 lutego 2020
  • Ważna do: 16 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie pełnej księgowości spółki usługowej, Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów księgowych, Prowadzenie rozliczeń podatkowych, Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, Sporządzanie sprawozdań finansowych, Sporządzanie deklaracji i sprawozdań oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki, audytorzy, itp.)

Oferujemy:

Samodzielne stanowisko Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Wsparcie doświadczonego zespołu i kadry zarządzającej

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii, Wiedza z zakresu Polskiej Ustawy o Rachunkowości, prawa podatkowego, prawa pracy, Umiejętność sporządzania listy płac, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lat, Doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych, Praktyczna znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych (CIT, PIT), Sumienność, rzetelność, dokładność, umiejętności analityczne, zaangażowanie, Dobra i praktyczna znajomość systemu Excel usprawniająca analizowanie danych, Możliwość szybkiego podjęcia  pracy będzie dodatkowym atutem, Znajomość Sage Symfonia będzie zaletą.