projektpraca.eu

Główny Księgowy

Centrum Medyczne PZU Zdrowie ARTIMED NZOZ Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 lutego 2019
  • Ważna do: 19 marca 2019

Opis stanowiska pracy

- Księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np.: polska ustawa o rachunkowości, KSR, MSR.

- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

- Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.

- Obsługa systemu bankowego.

- Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).

- Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowana specjalność: rachunkowość, ekonomia)

- Znajomość obowiązujących przepisów prawa m.in. ustawy o podatku dochodowym, od osób prawnych, fizycznych, ustawy o rachunkowości oraz innych niezbędnych do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku

- Kreatywność, samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

- Umiejętność planowania i organizacji pracy

- Koncentracja na osiąganiu założonych celów

- Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

- Wysoka kultura osobista

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

- Znajomość programów księgowych w tym programu Insert

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata.

Oferujemy pracę na pełen etat na umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia CV oraz listu motywacyjnego do sekretariatu przychodni Paderewskiego 4b w Kielcach, klatka A, VI Piętro lub przesłania na adres e-mail: artimed@artimed.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV i formularzu aplikacyjnym) przez administratora danych Artimed NZOZ Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach (ul. Paderewskiego 4B, 25-017 Kielce), w celu prowadzenia obecnych procesów rekrutacyjnych - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie.