projektpraca.eu

Główna/y Księgowa/y

FOODjobs
  • Dodano: 18 marca 2020
  • Ważna do: 18 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży handlowo - usługowej poszukuje kandydata na stanowisko:

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

miejsce pracy: Kielce

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- prowadzenie pełnej księgowości spółki,

- rozliczanie rachunków z kontrahentami,

- dbanie o terminarz rachunków wychodzących i przychodzących,

- współpraca z zewnętrznymi firmami ( ZUS, US, GUS),

- prowadzenie spraw kadrowo- płacowych,

- rozliczanie podatku VAT,

- przygotowywanie raportów do Zarządu,

- zamknięcia bilansów, kontrola sald, naliczenie kursów oraz różnic,

- rozliczanie CIT,

- wsparcie merytoryczne Zarządu z zakresu pełnej księgowości.

Od kandydatów oczekujemy:

- minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- wykształcenia wyższego kierunkowego,

- mile widziane doświadczenie w spółkach o profilu: handlowym, usługowym, produkcyjnym, technicznym,

- znajomości prawa podatkowego,

- znajomości ustawy o rachunkowości,

- umiejętności delegowania zadań,

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- możliwość podnoszenia swoich kompetencji,

- profesjonalne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na adres podany w ogłoszeniu !