projektpraca.eu

Główna Księgowa

Polonica D. Com Sp. z o.o. S.K.A
  • Dodano: 24 lutego 2021
  • Ważna do: 10 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D. COM Sp. z o.o. S. K. A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:

GŁÓWNĄ KSIĘGOWĄ

Zadania:

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • analiza i nadzór nad fakturami kosztowymi
  • dekretacja dokumentów i księgowanie w systemie Symfonia
  • opracowywanie raportów i analiz dla zarządu
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego oraz deklaracji do ZUS
  • odpowiedzialność za współpracę z podmiotami zewnętrznymi (banki, audytorzy, ZUS,US, etc)
  • bieżąca sprawozdawczość finansowa dla US i GUS
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • uzgadnianie obrotów i sald

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości
  • znajomość pełnej księgowości
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej
  • doskonała znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego oraz przepisów dot. ubezpieczeń społecznych
  • znajomość zagadnień kadrowo- płacowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość programu Symfonia
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej