projektpraca.eu

Fryzjer stylista

She he
  • Dodano: 02 listopada 2019
  • Ważna do: 30 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Salon fryzjerski She he z Kielc dobrze prosperuje od 7 lat, ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji to nasz priorytet.
Pracujemy od lat z marką Wella Professional, której kosmetyki wysokiej jakości są naszą wizytówką i gwarancją. Staramy się podążać za aktualna modą i trendami w branży i  koloryzacji, dlatego często się szkolimy przez co grono naszych klientów ciągle się powiększa.

Szukamy stylisty fryzjera ponieważ Brakuje nam rąk do pracy, może to właśnie na Ciebie czekamy:)

  • Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie wg Warszawskich stawek..
  • Stałą pracę w godzinach 10-18 pon -pt 8-14 sobota
  • Profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy z urządzeniami i produktami najlepszych marek
  • Posiadamy serwis sprzątający który utrzymuje wysoką czystość w salonie
  • Bogatą bazę klientów - brak przestojów w pracy
  • Gwarantujemy udział w targach, pokazach i szkoleniach

Wymagania

  • doświadczenie minimum 4 lata
  • znajomość technik koloryzacji włosów damskich
  • kreatywne podejście do strzyżeń damskich i stylizacji włosów
  • biegłe posługiwanie się sprzętem fryzjerskim
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność w wykonywaniu swojej pracy
  • umiejętność w zachowaniu czystego stanowiska pracy