projektpraca.eu

Formierz ręczny/maszynowy

CHEMAR Spółka Akcyjna
  • Dodano: 02 sierpnia 2021
  • Ważna do: 16 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Wymagania:
- wykonywanie form odlewniczych ręcznie i maszynowo zgodnie z technologią i instrukcjami na maszynach FKT-65, FKT-108, Retopress;
- właściwe używanie oprzyrządowania odlewniczego;
- dbałość o stan techniczny maszyn, urządzeń i stanowiska pracy.

Wymagania

Oczekiwania:
- wykształcenie min. zawodowe;
- znajomość rysunku technicznego;
- zdolności manualne;
- sumienność, dokładność i odpowiedzialność;
- dbałość o szczegóły.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
- możliwość podnoszenia i rozwoju kwalifikacji zawodowych;
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
- posiłki regeneracyjne.