projektpraca.eu

Fizjoterapeuta

Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne „Kolorowa Skarpetka” we Włoszczowie
  • Dodano: 03 czerwca 2024
  • Ważna do: 17 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne „Kolorowa Skarpetka” we Włoszczowie poszukuje osoby na stanowisko: Fizjoterapeuta.

Zakres obowiązków:
·         rehabilitacja dzieci;
·         realizacja indywidualnych programów rehabilitacyjnych;
·         monitorowanie postępów pacjenta i dostosowywanie terapii w miarę potrzeb;
·         edukacja rodziców na temat prowadzenia terapii w domu i dbania o zdrowie dziecka;
·         dokumentowanie postępów terapeutycznych oraz prowadzenie dokumentacji medycznej;
·         uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach w celu poszerzania wiedzy oraz doskonalenia umiejętności                zawodowych.

Oferujemy:
·         elastyczny grafik;
·         atrakcyjne warunki finansowe;
·         możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
·         przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
·         dobrze wyposażony gabinet.

Wymagania

Nasze wymagania:
·         umiejętność indywidualnej pracy z pacjentem;
·         wykształcenie kierunkowe z zakresu fizjoterapii;
·         mile widziane doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta;
·         umiejętność analizy i diagnozy problemów fizycznych pacjentów;
·         umiejętność prowadzenia zajęć rehabilitacyjnych;
·         komunikatywność i empatia w kontakcie z pacjentami;
·         świadomość konieczności ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji;
·         umiejętność pracy w zespole multidyscyplinarnym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na podany adres e-mail. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.