projektpraca.eu

Fizjoterapeuta

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach
  • Dodano: 18 czerwca 2020
  • Ważna do: 26 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie indywidualnych zajęć  z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną

- prowadzenie dokumentacji

- udział w zebraniach zespołów terapeutycznych

- sprawowanie opieki nad wychowankami OREW i pomoc w czynnościach higienicznych wychowanków OREW

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe - kierunek fizjoterapeuta

- samodzielność i odpowiedzialność

- doświadczenie w pracy zawodowej z dziećmi niepełnosprawnością intelektualną

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie swojej aplikacji (CV i List Motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji) tylko na adres mailowy: zk.kielce@psoni.org.pl bądź Pocztą Polską na adres: Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego ul. Chęcińska 23, 25-020 Kielce do 26.06.2020r.