projektpraca.eu

Fizjoterapeuta w warunkach domowych oraz DPS

Centrum Medyczne Zdrowie
  • Dodano: 21 czerwca 2022
  • Ważna do: 05 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne Zdrowie poszukuje fizjoterapeutów do pracy z pacjentem w warunkach domowych oraz w DPS.

Lokalizacja: powiat sandomierski

Wynagrodzenie: 7 000 - 9 000 zł/mies. brutto (do indywidualnego ustalenia)

Forma zatrudnienia dowolnie wybrana przez rehabilitanta. Możliwość pracy na część etatu lub w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:
  • elastyczny system pracy
  • dowolna forma zatrudnienia - sam decydujesz!
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • dopłatę do paliwa
Dołącz do naszego zespołu!

Masz pytania? Zadzwoń 41 343 01 97

Wymagania

Jeśli jesteś magistrem fizjoterapii posiadającym prawo wykonywania zawodu i szukasz zatrudnienia, wyślij zgłoszenie.