projektpraca.eu

Fakturzystka

Hochtrans
  • Dodano: 10 sierpnia 2020
  • Ważna do: 10 września 2020

Opis stanowiska pracy

Jedną z kluczowych wartości w naszej firmie jest rozwój. To właśnie dlatego nieustannie rozwijamy nasz Biznes.

Jeśli jesteś osobą, która uwielbia kontakt z klientem, a przy okazji cechujesz się  skrupulatnością, sumiennością
i dokładnością - nie czekaj, dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Fakturzystka

Miejsce pracy: Górki Szczukowskie

TWOJE ZADANIA:

  • Wystawianie faktur
  • Nadzór nad wykonaną pracą
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami
  • Rozliczanie dokumentów
  • Wprowadzanie faktur do systemu
  • Kontrola nad obiegiem dokumentacji

Wymagania

OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Minimum średniego wykształcenia z zakresu finansów - mile widziane ukończenie odpowiednich kursów
  • Znajomości programów finansowo-księgowych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Doświadczenia w obsłudze klienta
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Skrupulatności i rzetelności

A OTO NASZA OFERTA:

  • Praca w stabilnej, znakomicie rozwijającej się firmie
  • Praca z doświadczonym zespołem menedżerów i specjalistów
  • Dobre warunki pracy: umowa o pracę, pensja stała + znakomity system premiowy