projektpraca.eu

Export Manager

ENGINEERINGjobs
  • Dodano: 23 czerwca 2020
  • Ważna do: 23 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Firma ENGINEERINGjobs dla swojego klienta z branży inżynieryjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało:

- pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych,

- utrzymywanie trwałych relacji biznesowych,

- reprezentowanie firmy podczas targów/ spotkań branżowych itp.,

- zarządzanie łańcuchem dostaw,

- tworzenie zamówień,

- współpraca z działem marketingu oraz produkcji,

- wdrażanie nowych produktów do sprzedaży zagranicznej,

- tworzenie ofert handlowych,

- bezpośrednia współpraca z Zarządem.

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy:

- doświadczenie w obsłudze klienta,

- znajomości przynajmniej dwóch z wymienionych języków ( angielski, rosyjski, niemiecki).

Na tym stanowisku, oferujemy:

- po okresie próbnym umowę o pracę,

- możliwość podróżowania w sprawach biznesowych,

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

- wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia.