projektpraca.eu

Elektryk

Adash System
  • Dodano: 30 listopada 2021
  • Ważna do: 14 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

  • prace instalacyjne z zakresu instalacji niskonapięciowej i elektryki.
  • Praca na terenie woj.świętokrzyskiego.

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie przy wykonywaniu instalacji rozdzielni fotowoltaicznej
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie elektryki obowiązkowo uprawnienia SEP.
  • Doświadczenie w zakresie rozkładania instalacji i planowania tras kablowych
  • Samodzielność oraz dbałość o estetykę pracy.
  • Brak ograniczeń w pracy na wysokości.
  • Brak ograniczeń ruchowych.
  • Poszukujemy osoby do 40 roku.
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę.
  • Ciągły rozwój zawodowy poprzez praktykę a także liczne szkolenia.
  • Dogodne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:adash@adash.pl,

lub kontakt telefoniczny:

tel.697 593 509

Siedziba firmy mieści się w Nowinach kolo Kielc

www.adash.pl