projektpraca.eu

Elektryk

Formaster S.A.
  • Dodano: 02 sierpnia 2021
  • Ważna do: 16 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania

  • prowadzenie dokumentacji technicznej instalacji zakładowych
  • analiza funkcjonowania instalacji i urządzeń
  • dokonywanie okresowych przeglądów oraz bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń pod względem elektrycznym
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek instalacji elektrycznych i urządzeń
  • udział w pracach modernizacyjnych

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy

  • Wykształcenie elektryczne
  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektryki
  • Umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz inicjatywa w zakresie usprawnień i rozwoju obszaru automatyzacji produkcji
  • dyspozycyjność
  • Uprawnienia dozorowe i eksploatacja do 15 KW
  • Uprawnienia G2

Co oferujemy

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet medyczny, świadczenia socjalne
  • Praca w Bilczy

Aplikując na to stanowisko potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Formaster S.A. z siedzibą w Kielcach (25-818), ul. Fabryczna 24. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku dobrowolnej zgody ? także w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody lub na podstawie umowy przysługuje Panu/Pani także prawo do przenoszenia danych. Ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się kontaktować pod adresem: rodo@formaster.com. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji można uzyskać pod adresem http://formaster.com/klauzula-informacyjna/

Wymagana zgoda

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formaster S.A. danych osobowych zawartych w moim CV w zakresie wykraczającym poza art. 221 Kodeksu pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

dobrowolnie

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zgadzam się na przetwarzanie przez Formaster S.A. danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji.