projektpraca.eu

Elektryk

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 20 kwietnia 2021
  • Ważna do: 04 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

usuwanie bieżących awarii

analiza programu PLC (Omron, Yokogawa, Siemens) pod kątem usuwania awarii

zmiany programowe w PLC (Omron, Yokogawa, Siemens) pod katem Kaizenów

znajomość środowiska CX-Programer, SysmacStudio (Omron), Yokogawa, Siemens

 docelowo w przyszłości pomiary kamerą termowizyjną propozycje swoich kaizenów przeglądy TPM

Wymagania

Profil Kandydata:

doświadczenie zawodowe na rekrutowanym stanowisku

mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe

podstawowa znajomość rysunku technicznego i pracy z dokumentacją techniczną

znajomość podstaw elektroniki umiejętność pracy w zespole

dokładność, zaangażowanie, chęć dłuższego związania się z pracodawcą

Jeżeli chcesz:

  • pracować w prestiżowej firmie technicznej produkującej części samochodowe, o ponad stuletniej

     tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracować zgodnie ze swoim wykształceniem i doświadczeniem
  • pracować w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
  • podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i wynagrodzenie
  • pracować w firmie, gdzie jakość ma znaczenie i przekłada się na premie
  • korzystać z bogatego pakietu socjalnego
  • związać się z pracodawcą, dla którego Twoje bezpieczeństwo stawiane jest na pierwszym miejscu,

prześlij nam swoje CV  lub złóż CV osobiście w siedzibie firmy.

Oferuje możliwość rozwoju zawodowego, awansu, atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawą pracę zespołową.

Odwiedź stronę: http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444

aby dowiedzieć się więcej na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy                   w NSK Europe.

W przypadku przekazania w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych w szerszym zakresie, niż stanowi art. 22? Kodeksu pracy prosimy o umieszczenie klauzuli:

?Oświadczam, że przekazywane przeze mnie CV i/lub list motywacyjny zawierają dane osobowe w szerszym zakresie, niż stanowi art. 22? Kodeksu pracy, w związku z powyższym wyrażam dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie przez NSK Bearings Polska S.A. w Kielcach dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji?.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

?Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez NSK Bearings Polska S.A. w Kielcach, w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej NSK Bearings Polska S.A. w Kielcach i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy. Po tym okresie dane osobowe zostaną trwale usunięte?.

  1. Jagiellońska 109, 25-734 Kielce