projektpraca.eu

Elektryk przemysłowy - budowa maszyn oraz linii montażowych

MK Solution inż. Michał Syncerz
  • Dodano: 05 czerwca 2020
  • Ważna do: 05 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy : Polska, możliwe krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne na montaż u klienta.

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku uczestniczyła będzie w projektach montażu maszyn, urządzeń przemysłowych, zrobotyzowanych stanowisk, linii produkcyjnych w oparciu o specyfikację techniczną.

Obowiązki:

? Prefabrykacja rozdzielni elektrycznych, paneli operatorskich zgodnie z dokumentacją techniczną,
? Montaż oraz regulacja podzespołów elektrycznych na maszynie zgodnie z dokumentacją techniczną,
? Rozprowadzanie instalacji oraz podłączanie urządzeń elektrycznych,

Wymagania

? Ukończona szkoła wyższa o profilu elektrycznym,
? Doświadczenie w montażu i uruchamianiu urządzeń elektrycznych,
? Uprawnienia SEP do 1KV,
? Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
? Znajomość instalacji elektrycznych,
? Doświadczenie w pracach monterskich,
? Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
? Pracowitość, uczciwość, rzetelność i zaangażowanie,
? Organizowanie i utrzymywanie w należytym porządku swojego miejsca pracy,
? Prawo jazdy kat. B
? Język angielski w stopniu komunikatywnym,
? Mile widziane doświadczenie w/w stanowisku.

Oferujemy:

? Umowę o pracę na pełny etat,
? Zakwaterowanie,
? Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
? Specjalistyczne narzędzia do pracy,
? Wysokiej klasy odzież roboczą,
? Wsparcie w rozwoju zawodowym,

Informuje że, miejscem pracy jest Łódź. Praca od poniedziałku do piątku (10h/dziennie).

Możliwa również współpraca B2B.