Elektryk-praca w Niemczech-zjazd co 10dni, darmowe mieszkanie

Klaver Sp. z.o.o
  • Dodano: 09 sierpnia 2022
  • Ważna do: 23 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Praca w Niemczech lub Austrii od zaraz!Stanowisko: ELEKTRYK !Darmowe zakwaterowanie!!!

Zakres obowiązków:

-wszelkie prace związane z zawodem elektryka

-trasy kablowe -montaż oświetlenia, gniazd itp.

-montaż szaf sterowniczych

- elektryka budowlana

-inne prace związane z zawodem

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- darmowe zakwaterowanie

- darmowe ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy

-praca w nowoczesnej, rozwijającej się międzynarodowej i wielokrotnie

-nagradzanej firmie

- gwarantowana ciągłość zleceń przez cały rok (170 h/miesiąc)

- darmowe samochody służbowe

- zjazd do Polski dwa razy w miesiącu

- pracodawca opłaca przejazdy z Polski do Niemiec/Austrii

- otrzymasz darmową odzież roboczą

- profesjonalne elektronarzędzia

Jesteś zainteresowany? Koniecznie zgłoś się do nas! Skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 570 670 866 lub:

Kamila tel: +48 570 901 414

Izabela tel: +48 570 901 913

Dominika  tel: +48 570 901 033 Klaver Sp. z.o.o Częstochowa ul. Gminna 131

Wymagania

-prawo jazdy

- kwalifikacje i doświadczenie w pracy jako elektryk

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego