projektpraca.eu

Elektryk - Mielec

Trenkwalder
  • Dodano: 24 kwietnia 2019
  • Ważna do: 24 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia na postawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne nagrody uznaniowe,
  • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych.

Główne obowiązki:

  • Utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn elektrycznych na wydziałach produkcyjnych,
  • Codzienna kontrola urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstania,
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego w ramach zajmowanego stanowiska.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana wiedza z zakresu budowy, obsługi i eksploatacji maszyn i urządzeń elektrycznych oraz uprawnienia,
  • dyspozycyjności i gotowości w systemie zmianowym.