projektpraca.eu

Elektryk - Konserwator

Zakład Gospodarki Komunalnej w Chęcinach
  • Dodano: 17 września 2021
  • Ważna do: 28 września 2021

Opis stanowiska pracy

  1. Zakres obowiązków m. in.:
  • Prace i naprawy elektryczne;
  • Prace i naprawy hydrauliczne i mechaniczne;
  • Udział w pracach o charakterze modernizacyjnym;
  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji wg wytycznych (dot.: stacje uzdatniania wody, ujęcia, przepompownie, mieszkania komunalne i socjalne) mająca na celu zapewnienie należytej sprawności obiektów;
  • Obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych do wykonywanej pracy, kontrola stanu

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów, związane ze stanowiskiem pracy:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, sumienność
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych ? przy usuwaniu awarii
  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagane dokumenty:

  • podanie o przyjęcie na w/w stanowisko
  • CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
  • oryginał kwestionariusza osobowego kandydata (stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia),
  • podpisane własnoręcznie oświadczenia: o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych na potrzeby bieżącej oraz przyszłych rekrutacji (poniżej wzór),

Warunki i miejsce pracy:

  • - umowa o pracę na cały etat,
  • - obszar funkcjonowania Zakładu na terenie miasta i gminy Chęciny
  • - planowany termin rozpoczęcia pracy: październik 2021r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 41 315 10 95

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o złożenie dokumentów w siedzibie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Chęcinach, ul. Małogoska 13, 26-060 Chęciny bądź drogą mailową na adres zgk@checiny.pl

Termin składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 28.09.2021r. do godz. 15.00 na wyżej wskazany adres, z dopiskiem: ?Aplikacja na stanowisko:  ELEKTRYK-KONSERWATOR?

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Chęcinach ul. Małogoska 13, kod pocztowy: 26-060 Chęciny, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO). Zostałam/em poinformowana/y iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie.

? TAK, wyrażam zgodę          ? NIE

Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Chęcinach ul. Małogoska 13, kod pocztowy: 26-060 Chęciny, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z RODO. Zostałam/em poinformowana/y, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym
czasie.

? TAK, wyrażam zgodę           ? NIE

Informację otrzymałam/otrzymałem :
Miejscowość: ???????? data :???????? podpis ??????????.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacyjnych
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o
ochronie danych) (dalej ?RODO?) informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakład Gospodarki Komunalnej
w Chęcinach ul. Małogoska 13, kod pocztowy: 26-060, e-mail: zgk@checiny.pl, tel. 41 3151 095 (dalej ?Administrator?).
2. W sprawach związanych z ochroną swoich danych osobowych można kontaktować się
z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji, przyszłym Inspektorem Ochrony Danych:
e-mail: i.jagiello@checiny.pl tel. 41 315 10 95.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji i procesów przyszłej rekrutacji, na podstawie przepisu prawa: ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz na podstawie dobrowolnych zgód wyrażonych przez Panią/Pana.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, zaś w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z kategorią archiwalną lub do czasu zgłoszenia sprzeciwu względem ich przetwarzania.
5. Informujemy o prawie żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawie do ograniczenia ich przetwarzania, prawie do przenoszenia
danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
6. Informujemy o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, adres siedziby: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia wskazanego na wstępie.
7. Informujemy o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jest to warunkiem uczestnictwa przez Panią/Pana w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Chęcinach. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesach rekrutacyjnych.
9. Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego, organizacji międzynarodowych ani innych odbiorców danych oraz że nie będą przetwarzane
w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.