Elektryk / elektronik / automatyk / technik telekomunikacji / instalator CCTV

MEGA VOLT ELEKTROINSTALACJE
  • Dodano: 27 czerwca 2019
  • Ważna do: 27 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Elektryk / Elektronik / Automatyk / Technik Telekomunikacji / Instalator CCTV

Opis stanowiska:

Praca polega na wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych na obiektach typu: hale magazynowe, hale produkcyjne, galerie handlowe, lokale usługowe, domy jednorodzinne itp.

Oferujemy:

  • - dobre warunki pracy - umowa o pracę
  • - zakwaterowanie
  • - dowóz na miejsce pracy
  • - pozytywna i miła atmosfera w pracy
  • - pracę w stabilnej firmie
  • - pracę w młodym zespole
  • - możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania

Wymagania:

  • - umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • - umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
  • - znajomość branży lub jednej z gałęzi teletechniki
  • - zdolności manualne
  • - umiejętność pracy z ludźmi
  • - prawo jazdy kat B (mile widziane)