projektpraca.eu

Elektronik/Android Developer

GRH
  • Dodano: 16 sierpnia 2022
  • Ważna do: 22 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kraków

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i naprawa układów elektronicznych
  • Kontrola jakości produkowanych układów elektronicznych i kompletnych urządzeń
  • Projektowanie nowych obwodów elektronicznych (analogowe oraz cyfrowe)
  • Testowanie płytek PCB oraz prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Montaż przewlekany (THT), montaż powierzchniowy (SMT) oraz elektryczny prowadzonych projektów
  • Tworzenie aplikacji i programów, programowanie, uruchomienie i testy urządzeń, modułów oraz sterowników

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości 4500 zł netto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14
  • Dofinansowanie do szkoleń branżowych
  • Laptop oraz telefon służbowy

Poszukiwane kompetencje i umiejętności:

  • Doświadczenie w montażu/lutowaniu THT i SMT
  • Projektowanie urządzeń elektronicznych z mikrokontrolerami
  • Umiejętność pisania aplikacji w Android Studio