projektpraca.eu

Elektromonter

MEGA VOLT ELEKTROINSTALACJE
  • Dodano: 08 lipca 2019
  • Ważna do: 08 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko elektryk / elektromonter - praca głównie w delegacjach na ternie całego kraju.

Praca polega na wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych na obiektach typu: hale magazynowe, hale produkcyjne, galerie handlowe, lokale usługowe, domy jednorodzinne itp.

Oferujemy:
- dobre warunki pracy - umowa
- zakwaterowanie
- dowóz na miejsce pracy
- pozytywna i miła atmosfera w pracy
- pracę w stabilnej firmie
- pracę w młodym zespole
- możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania

- umiejętność obsługi elektronarzędzi,
- umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
- doświadczenie w pracy elektryka / elektromentera,
- uprawnienia elektryczne SEP do 1kV (mile widziane),
- wykształcenie (min. zawodowe) techniczne (elektryk, elektromechanik, elektronik, mechatronik, automatyk, teleinformatyk, informatyk lub pokrewne)
- znajomość branży lub jednej z gałęzi teletechniki,
- zdolności manualne,
- umiejętność pracy z ludźmi,
- prawo jazdy kat B (mile widziane),