projektpraca.eu

Elektromonter

Centrum Kariery Sp. z o.o
  • Dodano: 14 maja 2019
  • Ważna do: 14 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Centrum Kariery Sp. z o.o wpisana do rejestru KRAZ nr 20992 Dla naszego Partnera z okolic Rzeszowa,  poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zadania:

Instalowanie urządzeń elektroenergetycznych w ramach eksploatacji, naprawy lub inwestycji
Wykonywanie konserwacji, napraw, remontów oraz pomiarów sieci i urządzań elektroenergetycznych
Praca w delegacji na terenie Polski oraz krajów europejskich - Anglia, Włochy, Niemcy

Wymagania

Oczekiwania:

Wykształcenie elektryczne lub elektroenergetyczne
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, pracy w terenie

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania swoich aplikacji.