projektpraca.eu

Elektromechanik

Termetal Ocynkownia Kielce
  • Dodano: 03 marca 2021
  • Ważna do: 26 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Termetal Piotr Glaner SP.K. - Ocynkownia Kielce - jedna z wiodących Ocynkowni Ogniowych w kraju, przystosowana do cynkowania konstrukcji wielkogabarytowych poszukuje kandydatów na stanowisko: ELEKTROMECHANIK.

Miejsce pracy- Dębska Wola ul. Pińczowska 19.

Zadaniem pracownika będzie utrzymanie ciągłej sprawności technicznej maszyn pod względem mechanicznym, a także linii technologicznej zakładu.

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

* szkolenia specjalistyczne w celu zdobycia i podnoszenia kwalifikacji

* możliwość rozwoju i awansu zawodowego

* atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie

* nagrody jubileuszowe za długoletnią pracę w firmie

*  świadczenia socjalne (np. karty podarunkowe w okresie świątecznym)

* dofinansowanie karnetów Multisport.

Wymagania

Wymagania:

* doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach

* wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

* kultura techniczna w naprawach i przeglądach maszyn

* dobra organizacja pracy

* umiejętność pracy w zespole.

Od kandydatów oczekujemy  lojalności, dyspozycyjności i zaangażowania w pracę.