projektpraca.eu

Elektromechanik

Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia 47
  • Dodano: 10 grudnia 2019
  • Ważna do: 10 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Utrzymanie ruchu to dla Ciebie wymarzona praca? Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? Aplikuj!!!

Oferujemy:

  • ciekawą i wymagającą dużego zaangażowania pracę w międzynarodowym środowisku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • system premiowania
  • pracę na pierwszą zmianę (możliwość wyjazdów służbowych lub wezwań do awarii)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia

Zadania:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
  • naprawy, konserwacje i przeglądy maszyn produkcyjnych
  • usprawnienie i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych
  • analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • mile widziana znajomość układów mechaniki, automatyki i pneumatyki
  • mile widziane uprawnienia SEP 1 kV
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy konserwacji urządzeń transportu bliskiego (uprawnienia UDT konserwacja suwnic)
  • mile widziana umiejętność spawania
  • samodzielność i dokładność