projektpraca.eu

Elektromechanik, mechanik

CK Motors
  • Dodano: 17 maja 2021
  • Ważna do: 31 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Dealer Opel i Peugeot poszukuje kandydatów na stanowisko mechanika samochodowego.

Zadania:
- diagnozowanie usterek,
- przeprowadzanie napraw zgodnie z technologią naprawy,
- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

Wymagania

- min trzyletnie doświadczenie w naprawie samochodów,
- wykształcenie minimum średnie,
- bardzo dobra znajomość budowy samochodów,
- znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
- odpowiedzialność,
- obsługa komputera,
- prawo jazdy kategorii B.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Folwark Samochodowy Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO."