projektpraca.eu

Elektromechanik i mechanik samochodowy

Fix Forum Lider Sp. z o.o. Salon Citroena
  • Dodano: 26 czerwca 2019
  • Ważna do: 14 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Za co będziesz odpowiedzialny na tym stanowisku?

  • montaż części i akcesoriów,
  • wykrywanie i naprawa usterek w autach,
  • profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury,
  • kontrolę stanu technicznego pojazdów,
  • współpracę z pracownikami hali warsztatowej.

Co oferujemy?

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia importerskie.

Wymagania

Kogo szukamy? Czego oczekujemy?

  • osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia minimum średniego (preferowane elektromechaniczne, mechaniczne) lub zawodowego (mechanik, elektromechanik)
  • znajomości budowy aut,
  • umiejętności współpracy w zespole i zaangażowania,
  • samodzielności w działaniu oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • dbałości o wysoką jakość napraw i montażu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.