Elastyczna praca dla studenta - najlepsza lokalizacja w mieście

Call&More
  • Dodano: 19 lutego 2019
  • Ważna do: 19 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Zapewniamy:

>Elastyczny grafik - pracuj tyle ile chcesz! Sam ustalaj grafik

>Najlepszą lokalizację - Blisko PŚK i UJK (naprzeciw Galerii Korona)

>Jasna umowa, bez ukrytych zasad

>Zarobek już na szkoleniu

>Zatrudnienie do wakacji bądź na dłużej - Sam zdecyduj!

Obowiązki:

>Budowanie relacji z Klientami

>Informowanie o obniżeniach dla Klienta obecnego

Gwarantujemy:

>Stałą postawę + Premie

>Wypłatę zawsze na czas

>Bilard, konkursy, zabawy integracyjne

>Młody, kreatywny zespół

Wymagania

Wymagania

>Dyspozycyjności min.60h/mc-u

>Biegłej znajomości komputera

>Nie wymagamy doświadczenia w pracy z klientem

UWAGA

Osoby poszukujące stałej pracy - jako jedyni w Kielcach proponujemy umowę o pracę po okresie próbnym.

Liczba wakatów: 3 (uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi kandydatami)

Prosimy o przesyłanie CV z aktualną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD @ spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Jeśli Call Center to TYLKO TU - prześlij CV