projektpraca.eu

Ekspert do spraw sprzedaży

Call Center
  • Dodano: 14 kwietnia 2021
  • Ważna do: 28 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? Jesteś zainteresowany pracą biurową/ siedzącą?

Potrafisz w podstawowym stopniu obsłużyć komputer.

Masz doświadczenie w pracy "na słuchawce" (albo i nie :) ),

czujesz że jesteś dobrym sprzedawcą który lubi kontakt z drugim człowiekiem.

Chcesz zarabiać uczciwe pieniądze i znaleźć stabilność zatrudnienia?

Dobrze trafiłeś!

Prowadzimy rekrutacje do obsługi jednego z naszych projektów do naszego zespołu sprzedażowego.

To co nas wyróżnia to szacunek do drugiego człowieka i prawdziwa walka jeden za wszystkich i wszyscy za jednego!

Bardzo mocno stawiamy na ludzi, którzy wiedzą po co przychodzą do pracy oraz są gotowi wychodzić z niej zmęczeni ale bardzo uśmiechnięci!

Ważnym elementem naszej współpracy jest stabilność i rozumienie swoich potrzeb ?firma-pracownik?.

Podoba się?

Zatem czytaj dalej: Co oferujemy:

- Wynagrodzenie gawrantowane 18.30zł brutto/h

- zarobki nawet do 23,30zł brutto/h

- System jedno zmianowy od 8 do 16 + dwie soboty w miesiącu

- Zdobycie nowych doświadczeń, poznanie nowych, ciekawych ludzi :)

- Wygodne, indywidualne stanowisko pracy. Tylko Twoje :)

- Szkolenia rozwojowe zwiększające Twoje kompetencje

- Sympatyczną atmosferę i grono uśmiechniętych współpracowników

- Konkursy motywacyjne

-  Umowa zlecenie wraz ze wszystkimi świadczeniami

Chcesz do nas dołączyć? Wyślij nam swoje CV i "umów się" na rozmowę. Do zobaczenia!

Wymagania

Czego wymagamy:

- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

- Dyspozycyjności w dni robocze w godzinach 8-16

- Uśmiechu na twarzy i pozytywnego nastawienia do życia

- Chęci samodoskonalenia w aspekcie sprzedaży

- Nastawienia na realizację wyznaczonych celów :)

- Otwartości oraz kultury osobistej :)