eAgent.pl Doradca ubezpieczeniowy online (ubezpieczenia komunikacyjne)

INS Group sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 02 grudnia 2022
  • Ważna do: 02 stycznia 2023

Opis stanowiska pracy

Cześć,

szukamy osoby do pracy na stanowisko Doradcy ubezpieczeniowe online w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych w tym ubezpieczenia oc komisowe i OC zawodowe przewoźnika. Poniżej znajdziesz szczegóły oferty.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów
  • Współpraca m.in. z komisami samochodowymi, autohandlem i podmiotami zajmującymi się przewozem towarów/osób.
  • Badanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego
  • Budowanie, utrzymywanie trwałych relacji i opieka nad obecnymi klientami
  • Praca z dedykowanym systemie eAgent.pl do obsługi klientów i polis ubezpieczeniowych
  • Realizowanie realnego planu sprzedażowego
  • Zdobywanie wiedzy dotyczącej branży ubezpieczeniowej i podnoszenie kwalifikacji

Wymagania

  • Znajomość narządzi ecommerce, social media, marketing automation, CRM itp
  • Swoboda w kontaktach z ludźmi
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, uprawnienia KNF
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowania w wykonywaną pracę.
  • Swoboda komunikacji, w tym znajomość komunikacji online
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej (ponad 20 lata).
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Premia za wyniki.
  • Fajny zespół do współpracy, miła niekorporacyjna atmosfera.
  • Naukę i perspektywę rozwoju zawodowego.
  • Ubezpieczenie grupowe.

W CV prosimy umieścić klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INS GROUP SP Z O.O. SP K w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Do zobaczenia