projektpraca.eu

Dyrektor Siemacha Spot Kielce

Stowarzyszenie SIEMACHA
  • Dodano: 15 października 2020
  • Ważna do: 29 października 2020

Opis stanowiska pracy

Współpraca z organami zlecającymi i nadzorującymi realizację zadania (m.in. Urząd Miasta, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie ) oraz partnerami Placówki

Kierowanie pracą zespołu wychowawczego podejmującego pracę wychowawczą, psychoedukacyjną, edukacyjną i opiekuńczą.

Aktywny udział w tworzeniu rzeczywistości wychowawczej, analiza społeczności wychowanków placówki oraz proponowanie nowych rozwiązań, programów i projektów służących lepszej integracji i rozwojowi wychowanków, pogłębianiu tożsamości z zasadami i wartościami, budowaniu relacji i więzi.

Prowadzenie dokumentacji formalnej i merytorycznej.

Bieżąca analiza polityki finansowej i kadrowej placówki oraz nadzór nad wydatkowaniem środków finansowych zgodnie z zawartymi zobowiązaniami dotyczącymi realizacji zadania.

Wymagania

Osoba spełniająca wymagania zgodne z ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.

1) posiada wykształcenie wyższe: a) na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo wychowawczą lub b) na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej;

Dodatkowo preferowane

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą.

Otwartość, pomysłowość, komunikatywność, odpowiedzialność, terminowość.

Ogólna wiedza na temat funkcjonowania Stowarzyszenia SIEMACHA.

Umiejętności w zakresie zarządzania personelem, planowania i organizacji pracy oraz delegowania obowiązków.

Oferujemy

Pracę w firmie o 27-letniej tradycji, posiadającej pozycję lidera wśród organizacji pozarządowych.

Pracę w młodym dynamicznym zespole, w przyjaznym środowisku pracy.

Możliwości rozwoju osobistego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

Możliwość połączenia swojej pasji z pracą zawodową.