projektpraca.eu

Dyrektor przedszkola

Przedszkole Mini College
  • Dodano: 01 grudnia 2020
  • Ważna do: 15 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na stanowisku dyrektora przedszkola. Od kandydata/kandydatki oczekujemy twórczego zaangażowania w działalność przedszkola, sprawowania nadzoru pedagogicznego oraz dbania o zrównoważony rozwój placówki.

Opis stanowiska:
- prowadzenie placówki w oparciu o aktualne przepisy oświatowe, sanitarne, przeciwpożarowe itp.,
- wdrażanie programu nauczania według określonych standardów,
- organizacja pracy kadry dydaktycznej i pozostałych pracowników placówki,
- nadzór nad kadrą dydaktyczną i kontrola jakości pracy,
- nadzór nad prowadzoną dokumentacją placówki,
- reprezentowanie placówki wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
- udział w rekrutacji kadry.

Profil kandydata:
- mile widziane doświadczenie na stanowisku dyrektora w przedszkolu publicznym lub prywatnym,
- wykształcenie wyższe pedagogiczne kierunkowe (edukacja przedszkolna/ wczesnoszkolna),
- znajomość prawa z obszaru oświaty i edukacji,
- umiejętność prowadzenia placówki dydaktycznej w oparciu o aktualne przepisy prawne,
- nadzór nad kadrą pedagogiczną,
- zarządzanie zespołem,
- otwartość na współpracę.

Zapraszamy do przesyłania CV:

barbaraluscinska@konsorcjum.edu.pl