projektpraca.eu

Doradca Zawodowy / Trener Pracy

Zakład Aktywności Zawodowej
  • Dodano: 11 sierpnia 2022
  • Ważna do: 20 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradca Zawodowy / Trener Pracy będzie wspomagać firmę we wszystkich jej działaniach, w szczególności w przygotowaniu osób niepełnosprawnych do pełnego uczestniczenia w życiu zawodowym i społecznym. Praca od poniedziałku do piątku. Pełny etat. Umowa o pracę.

Praca w centrum Kielc, okolice dworca PKP.

Oferujemy: szkolenia stanowiskowe, atrakcyjną pracę, dobre wynagrodzenie, szeroki wachlarz doświadczenia zawodowego, miłą atmosferę.

Wymagania

  • udokumentowany tytuł DORADCY ZAWODOWEGO
  • ukończone studia wyższe
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • otwartość na nowe wyzwania
  • współpraca z oddziałami firmy
  • prowadzenie dokumentacji firmowej
  • otwartość na współpracę z Osobami Niepełnosprawnymi (nie wymagamy doświadczenia w pracy z ON)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • szukamy osoby z szeroko rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi