projektpraca.eu

Doradca Techniczny w centrali w Kielcach

4 Eco sp. z o.o.
  • Dodano: 14 kwietnia 2021
  • Ważna do: 28 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. , jedna z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła poszukuje:

Doradcy Technicznego w centrali w Kielcach

Zakres obowiązków:

- Wsparcie techniczne biura,

- Odbieranie telefonów przychodzących od Klientów,

- Doradztwo techniczne sieci sprzedaży z zakresu instalacji fotowoltaicznych,

- Pozyskiwanie i interpretacja oraz przekazywania rozwiązań problemów technicznych do obecnie funkcjonujących struktur,

- Monitorowanie i analizowanie nowości branżowych.

Wymagania

Wymagania:

- Szeroka wiedza praktyczna i teoretyczna zakresu instalacji elektrycznych specjalizacja fotowoltaika

- Wykształcenie techniczne z zakresu Elektrotechniki/OZE lub pochodne,

- Biegła obsługa pakietu biurowego MS OFFICE,

- Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzanych zadań,

- Komunikatywność,

- Samodzielność i organizacja,

- Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop),

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Szkolenia.

CV z dopiskiem ?Doradca Techniczny? prosimy przesyłać na adres: karina.kaniewska@4-eco.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.