projektpraca.eu

Doradca techniczny ds. pomp ciepła

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 czerwca 2022
  • Ważna do: 08 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. - jesteśmy asem w branży odnawialnych źródeł energii.

Dynamicznie się rozwijamy, zatrudniamy energicznych i kreatywnych ludzi, którzy wiedzą, że są najważniejsi w firmie zaraz obok Klienta.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

- doradztwo techniczne w zakresie pomp ciepła,

- przygotowywanie oraz tłumaczenie dokumentacji technicznych,

- prowadzenie szkoleń technicznych,

- rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych,

- współpraca z dziełem handlowy / przygotowanie wycen,

- kontakt z działem realizacji.

Oczekiwania:

- wykształcenie techniczne,

- znajomość branży grzewczej,

- umiejętność rozwiązywania problemów,

- samodzielność,

- zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia pracy,

- szkolenia produktowe,

- udział w konkursach i nagrody,

- realną możliwość awansu,

- stabilne zatrudnienie,

- imprezy integracyjne oraz przyjazną atmosferę.

CV z dopiskiem Doradca Techniczny, prosimy przesyłać na adres:

karina.kaniewska@4-eco.pl

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/polityka-prywatnosci/