projektpraca.eu

Doradca techniczno-handlowy

SKORPOL
  • Dodano: 30 marca 2023
  • Ważna do: 14 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Doradztwo oraz obsługa sprzedażowa obecnych i potencjalnych klientów Spółki wraz z przygotowywaniem ofert.

Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami.

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Realizacja założonych celów sprzedaży.

Raportowanie wyników pracy.

Przygotowywanie dokumentacji technicznej do rejestracji urządzeń w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Bieżąca obsługa biura i urządzeń biurowych.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Miejsce parkingowe

Miejsce pracy: Ostojów

Wymagania

- Wykształcenie techniczne lub doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w branży technicznej/przemysłowej.

- Znajomość hydrauliki (będzie dodatkowym atutem)

- Znajomość budowy wózków widłowych (będzie dodatkowym atutem)

- Znajomość katalogów części zamiennych (będzie dodatkowym atutem)

- Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

- Dyspozycyjność, samodzielność w podejmowaniu decyzji i silna motywacja do pracy

- prawo jazdy kat. B

- Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (będzie dodatkowym atutem)

- Uprawnienia UDT do konserwacji wózków widłowych (będzie dodatkowym atutem)