projektpraca.eu

Doradca techniczno-handlowy

Speedy Energy Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 kwietnia 2021
  • Ważna do: 30 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Speedy Energy Sp. z.o.o działająca w branży odnawialnych źródeł energii, wraz z uruchomieniem Biura w Kielcach otwiera rekrutację na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Do współpracy potrzebujemy dynamicznych osób nastawionych na realizacje celów.

OFERUJEMY: - zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży, - możliwość rozwoju, - szkolenia dokształcające - ciągłe wsparcie marketingowe, - konkursy miesięczne, kwartalne, - dodatkowe premie, bonusy, premie od KW

GŁÓWNE ZADANIA - aktywna sprzedaż na podległym rynku (klient indywidualny i biznesowy), - dbałość o wizerunek firmy, - obsługa klientów firmy (doradztwo, obsługa posprzedażowa), - działania marketingowe zwiększające rozpoznawalność marki, - aktywna praca od poniedziałku do piątku przy pełnym zaangażowaniu,

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości wraz z CV. Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami. Speedy Energy Sp. z.o.o jest administratorem Państwa danych, które będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celach rekrutacyjnych.

Wymagania

OCZEKUJEMY:

-doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki będzie atutem.

- chęci do pracy, wraz z pełnym zaangażowaniem w rozwój sprzedaży,

- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami indywidualnymi i biznesowymi,

- otwartości na różne sposoby sprzedaży w tym D2D,

- punktualność, - Prawo jazdy kat. B