projektpraca.eu

Doradca techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki

Polonica D.Com Sp. z o.o. S.K.A.
  • Dodano: 17 czerwca 2021
  • Ważna do: 01 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D.COM Sp z o. o. S.K.A.
lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:

Przedstawiciela Handlowego ds. Fotowoltaiki

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami, które już pracują ale chciałyby zarabiać poprzez sprzedaż instalacji fotowoltaicznej. Zapewniamy szkolenia i niezbędne narzędzia.

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne

  • podtrzymywanie i rozwijanie relacji ze stałymi klientami firmy

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług

  • koordynacja realizacji zamówień

  • wykonywanie audytu przed montażowego

  • podpisywanie umów z klientami

Wymagania:

  • preferowani kandydaci z doświadczeniem w fotowoltaice

  • komunikatywność

  • umiejętność budowania relacji z klientami

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętności argumentowania i zbijania obiekcji

Oferujemy:

  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z własną bazą klientów

  • pakiet szkoleń branżowych

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • spotkania umawiane są przed Dział Call Center

  • ciągłe wsparcie managera