projektpraca.eu

Doradca Serwisowy - Doradca Klienta w Dziale Serwisu

Folwark Samochodowy Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 maja 2021
  • Ważna do: 28 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany serwis marek Hyundai i Suzuki poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca Serwisowy.

Kluczowe zadania:

- aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów, prowadzenie dokumentacji pojazdów,

- aktywna sprzedaż produktów i usług serwisowych oraz doradztwo dla Klientów firmy,

- udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów,

- analiza potrzeb i oczekiwań Klientów.

 Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

- profesjonalny system szkoleń,

- pracę w firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- ugruntowanej wiedzy technicznej z zakresu motoryzacji,

- doskonałej organizacji pracy,

- wysokich zdolności komunikacyjnych,

- umiejętności sprzedażowych,

- praktycznej znajomości obsługi komputera i programów użytkowych,

- wysokiej kultury osobistej,

- czynnego prawa jazdy kategorii B.