projektpraca.eu

Doradca klienta

Polska Grupa Identyfikacji Firm Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 sierpnia 2019
  • Ważna do: 23 września 2019

Opis stanowiska pracy

Polska Grupa Identyfikacji Firm Sp. z o.o. poszukuje pracowników do Biura Obsługi Klienta Biznesowego na stanowisko Doradca klienta.

Swoim pracownikom oferujemy:

-Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę lub umowa zlecenie)

- podstawę (3000 zł. netto) + premie wypłacane tygodniowo lub miesięcznie

- po okresie próbnym umowa o pracę

- szkolenie wprowadzające

- atrakcyjny system premiowania

- praca w miłym , zintegrowanym zespole sprzedażowym

- jasne plany sprzedażowe przekazywane na początku miesiąca

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"?

Wymagania

Twoje zadania:

- telefoniczna obsługa Klientów Biznesowych (przedłużanie umów)

- doradztwo i sprzedaż w zakresie produktów i usług firmy

Nasze oczekiwania:

- umiejętność podstawowej obsługi komputera

- komunikatywność i otwartość

- chęć uczenia się i nastawienie na realizację planów sprzedażowych

- motywacja do pracy

- mile widziane doświadczenie w pracy w Telemarketingu / Sprzedaży / Obsłudze Klienta