projektpraca.eu

Doradca klienta | wysokie zarobki

Tutlo
  • Dodano: 01 lutego 2023
  • Ważna do: 15 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku MY dostarczamy TOBIE klientów, umówionych przez nasz dział wsparcia sprzedaży.

Spotkania realizujemy na wideorozmowach.

Stworzyliśmy system sprzedażowy w oparciu o 5-letnie doświadczenie najlepszych handlowców, opracowany przez socjologa, który przy Twoim zaangażowaniu gwarantuje wysokie wyniki.

Co Tobie dajemy?

-Gwarantowaną podstawę 4000 zł/brutto + wysokie prowizje, nawet do 12 tyś. złotych

-Stawiamy na to, abyś rozwijał się w takim samym tempie jak my.

-Wsparcie zespołu, team leadera i trenera już od pierwszego dnia.

-Gotowy system sprzedaży, który został wypracowany przez ekspertów.

Czego od Ciebie wymagamy?

-Ambicji na więcej niż 5000 złotych miesięcznie.

-W głównej mierze zaangażowania, motywacji i dyspozycyjności.

-Pewności siebie w rozmowie z klientami oraz umiejętności budowania relacji.

Jeżeli chcesz od życia więcej, aplikuj do nas!