projektpraca.eu

Doradca Klienta w Dziele Utrzymania Klienta

Polskie ePłatności
  • Dodano: 29 czerwca 2022
  • Ważna do: 13 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets /Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej

Zakres obowiązków
Przygotowywanie ofert handlowych i monitorowanie rynku
Sprzedaż produktów i usług finansowych oraz obsługa bieżących klientów znajdujących się w opiece biznesowej
Utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych
Realizacja zgłoszeń dotyczących obsługi klientów
Działania zmierzające do zwiększenia lojalności klienta wobec firmy
Realizacja dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

Poszukiwane kompetencje
Minimum 2 lata doświadczenia popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej
Szukamy osób pełnych entuzjazmu, samodzielnych, zainteresowanych rozwojem w branży płatności elektronicznych
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Administracja, Ekonomia  lub pokrewne
Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
Wysoka kultury osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami
Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Excel oraz urządzeń biurowych
Umiejętności szybkiego uczenia się oraz pracy zespołowej
Nastawienia na realizację celów
Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego
Pracę od poniedziałku do piątku, umowa o pracę
Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym
Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, praca zdalna, imprezy integracyjne i wiele innych