projektpraca.eu

Doradca klienta indywidualnego

Angloville Sp. z o.o. Sp. k.
  • Dodano: 17 stycznia 2022
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Masz dość, dzwonienia do klientów, którzy nie są zainteresowani Twoją ofertą? A może, sam ich musisz wyszukiwać?

My, codziennie zapewnimy Ci ciepłą bazę klientów, którzy sami zgłosili prośbę o kontakt z Naszym konsultantem.

Zaciekawiony?

Czytaj dalej :)

Kilka słów o Nas...

Angloville należy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej. Zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych. Uczy się z nami już ponad 25 000 osób rocznie (offline i online).

Działamy na 8 rynkach europejskich. Otworzyliśmy również pierwsze biuro w Azji. Klientami Angloville są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych. 10+ narodowości w zespole - dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

?Specjalista ds. sprzedaży / Doradca Klienta Indywidualnego

 Jeżeli:

  • chcesz dużo zarabiać, nawet 8000 zł miesięcznie
  • jesteś osobą zaangażowaną oraz zmotywowaną na osiąganie celów
  • Twoje wyniki dodają Ci siły i motywacji do dalszego działania
  • jesteś otwarty w kontaktach interpersonalnych oraz masz umiejętność budowania wielopłaszczyznowych relacji z klientem
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania i z determinacją dążysz do celu
  • potrafisz efektywnie realizować powierzone Ci projekty
  • chcesz pracować w międzynarodowym środowisku
  • szukasz stabilnego zatrudnienia na cały etat
  • chcesz pracować w przyjaznym środowisku wśród młodych ludzi

To Angloville jest miejscem dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować:

  • Będziesz odpowiedzialny/a za telefoniczne przeprowadzanie procesów sprzedażowych, głównie w oparciu o przychodzące połączenia
  • Tworzenie i przedstawianie ofert
  • Kontakt oraz budowanie relacji z klientami
  • Udział w negocjacjach cenowych
  • Obsługa narzędzi sprzedażowych
  • Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Świetne zdolności komunikacyjne
  • Otwartość na nowe wyzwanie
  • Samozaparcie w realizowaniu oraz osiąganiu celów
  • Wiedza dotycząca procesów sprzedażowych
  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

Korzyści pracy w Angloville:

  • gotową bazę Klientów do kontaktu
  • laptop i telefon służbowy
  • szkolenie wdrażające
  • umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
  • brak limitów oraz progów prowizyjnych
  • wynagrodzenie w przedziale od 3000 - 8000 zł w zależności od Twojego zaangażowania
  • praca w centrum Kielc z łatwym dojazdem
  • pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,
  • comiesięczne spotkania integracyjne
  • nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • zniżki na usługi platformy językowej

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę