projektpraca.eu

Doradca klienta indywidualnego

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 20 października 2021
  • Ważna do: 03 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Masz dość, dzwonienia do klientów, którzy nie są zainteresowani Twoją ofertą? A może, sam ich musisz wyszukiwać?

My, codziennie zapewnimy Ci ciepłą bazę klientów, którzy sami zgłosili prośbę o kontakt z Naszym konsultantem.

Zaciekawiony?

Czytaj dalej :)

Kilka słów o Nas...

Angloville to największy organizator obozów językowych z Native Speakerami w Polsce.

Nasz flagowy program "Angielska Wioska" to najbardziej zindywidualizowany program językowy w Europie z native speakerami i daje podobne efekty, co miesiąc spędzony w Wielkiej Brytanii.

Założeniem Angielskiej Wioski jest to, by na 6 dni przenieść się do kraju anglojęzycznego, pozostając ciągle w Polsce. Uczestnicy kursu na 6 dni przestawiają się całkowicie na język angielski i zaczynają używać go w praktyce. W Angielskiej Wiosce nie ma podręczników, obowiązkowych czytanek i klasy językowej. Nauka odbywa się w przyjaznej atmosferze w towarzystwie native speakerów w formie konwersacji, gier, zabaw czy warsztatów. Angielski towarzyszy kursantom wszędzie, nawet podczas posiłków.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Jeżeli:

  • chcesz dużo zarabiać, nawet 8000 zł miesięcznie
  • jesteś osobą zaangażowaną oraz zmotywowaną na osiąganie celów
  • Twoje wyniki dodają Ci siły i motywacji do dalszego działania
  • jesteś otwarty w kontaktach interpersonalnych oraz masz umiejętność budowania wielopłaszczyznowych relacji z klientem
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania i z determinacją dążysz do celu
  • potrafisz efektywnie realizować powierzone Ci projekty
  • chcesz pracować w międzynarodowym środowisku
  • szukasz stabilnego zatrudnienia na cały etat
  • chcesz pracować w przyjaznym środowisku wśród młodych ludzi

    To Angloville jest miejscem dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować:

  • będziesz odpowiedzialny za telefoniczne przeprowadzanie procesów sprzedażowych,
  • tworzenie i przedstawianie ofert
  • kontakt oraz budowanie relacji z klientami
  • udział w negocjacjach cenowych
  • obsługą narzędzi sprzedażowych
  • Czego od Ciebie oczekujemy:
  • świetnych zdolności komunikacyjnych
  • otwartości na nowe wyzwania
  • samozaparcia w realizowaniu oraz osiąganiu celów
  • wiedzy dotyczącej procesów sprzedażowych

Korzyści pracy w Angloville:

  • gotową bazę Klientów- wygenerowaną przez Nasz Dział marketingu
  • laptop, telefon służbowy oraz bezprzewodowe słuchawki- dzięki czemu nasi doradcy mogą swobodnie przemieszczać się po biurze podczas rozmowy
  • szkolenia sprzedażowe z Naszym Managerem Sprzedaży, który posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu najlepszych sprzedawców
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
  • brak limitów oraz progów prowizyjnych- płacimy za każdą udaną aplikację
  • zarobki sięgające nawet 8 000 zł
  • praca w centrum Kielc
  • możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu- w skład Naszego zespołu wchodzą również osoby anglojęzyczne, z którymi, jeśli tylko zechcesz, możesz podszkolić płynność swojego j. angielskiego
  • zniżki na programy Angloville oraz usługi platformy językowej

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę