Doradca Handlowiec Specjalista ds Sprzedazy i Obslugi Klientów

EL-CLEAN Sp z o o Realne Zarobki 2.000-5.000 brutto
  • Dodano: 25 maja 2018
  • Ważna do: 27 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteś Absolwentem a może myślisz o zmianie obecnej pracy ? Chcesz z przyjemnością chodzić do pracy i zarabiać duże pieniądze? Interesuje Cię umowa o pracę? Chcesz mieć wolne weekendy? Chcesz pracować w godzinach 8:00 ? 16:00? Poszukujemy ludzi z polotem i finezją na stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Obowiązki: Jeżeli: - umiesz nawiązywać kontakty, - zależy Ci na rozwoju osobistym, - lubisz kontakt z ludźmi, - praca w zespole to dla Ciebie przyjemność, Wymagania: - aktywne wyszukiwanie potencjalnych Klientów Biznesowych - prowadzenie negocjacji - budowanie i utrzymywaniem długofalowych relacji biznesowych z klientami - tworzeniem pozytywnego wizerunku firmy Oferujemy: - umowę o pracę po 3 miesiącu pracy - pracę w zgranym zespole - praca od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00

Wymagania

Prawo jazdy