projektpraca.eu

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych i używanych Volvo

PRO-MOT Autoryzowany Dealer Volvo
  • Dodano: 08 października 2021
  • Ważna do: 25 października 2021

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- sprzedaż samochodów nowych i używanych
- sprzedaż produktów finansowych i akcesoriów Volvo
- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- realizacja założonych planów sprzedażowych (marżowych i jakościowych)
- aktywne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów
- obsługa programów biurowych w tym bazy danych CRM / DMS
- raportowanie wyników pracy do kierownika działu oraz dyrekcji

Oferujemy:

- system certyfikacji oraz szkoleń sprzedażowych i produktowych
- możliwość rozwoju zawodowego
- system premiowy adekwatny do osiągniętych wyników
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

Wymagania

- znajomość technik i standardów sprzedaży
- wysokie umiejętności interpersonalne
- zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu obowiązków
- silna motywacja do osiągania celów sprzedażowych
- dobra organizacja pracy
- prawo jazdy kat. B
- niekaralność (zaświadczenie z KRK)
- doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży Automotiv mile widziane

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na:
rekrutacja@promot.dealervolvo.pl